Категорії

Популярні теги
Немає тегів
Немає товарів

Електронні ваги «Центровес»

     У сучасному світі, мабуть, самим необхідним придбанням є електронні ваги. Вони потрібні на об'єктах промисловості, в магазинах, супермаркетах, на базах відпочинку, в кондитерських, сільському господарстві, пунктах металопрокату і в кожному будинку.

     Бізнесмену для успішного бізнесу необхідне точне електронне вагове обладнання, адже якщо клієнти переконаються в правильності покупок, то порекомендують друзям і знайомим торгову точку, а це гарантія процвітання та прибутку.

     У ресторанному бізнесі і сфері громадського харчування порційні моделі гарантують точність приготованих страв: в кожній тарілці буде однакова кількість продуктів. У мережі аптек і фармацевтичній сфері провізор зможе правильно скласти ліки за рецептом лікаря за допомогою електронних лабораторних ваг підвищеної точності.

     У ювелірних магазинах і майстерень, де цінуються навіть міліграми золота і каменів, не обійтися без ювелірних приладів. На масштабних будівництвах, в гірничодобувній галузі ваги електронні кранові, платформені, палетні стануть незамінними при визначенні маси нестандартних вантажів. У науково-дослідних лабораторіях за допомогою електронних лабораторних ваг високої точності результати всіх проведених дослідів стануть надточними.

     Кожному спортсмену або людині, дотримуючись  дієту, необхідні електронні ваги для контролю маси тіла. Будь-яка домогосподарка зможе правильно підібрати всі необхідні інгредієнти для приготування страв за допомогою кухонних електронних ваг, а ще стильні моделі стануть оригінальною прикрасою інтер'єру кухні.

     Батьки малюка будуть раді придбати дитячі електронні ваги. Адже дуже важливо спостерігати за правильної збільшенням ваги дитини, що не перегодовувати його. Високоточні ваги дійсно хорошої якості потрібні тепер практично у всіх галузях промисловості і в побуті.

     Компанія «Центровес» пропонує купити точне вагове обладнання від виробника за кращою в Україні ціною.

Переваги покупки в інтернет-магазині «Центровес»

  • Наша компанія - виробник, ми гарантуємо високу якість продукції, що випускається.
  • У каталозі магазина великий асортимент професійної і побутової техніки різної модифікації, призначеної для різних видів діяльності.
  •  Електронні прилади мають безліч функцій: автоматичний економ режим, автоматичне обнуління, робота без підзарядки від 100 до 150 годин, час стабілізації ваги не більше 3 секунд, підрахунок вартості товару. Це спрощує роботу в будь-якій області торгівлі або на підприємствах.
  • Всі представлені ваги мають сертифікати якості, метрологічну повірку і внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.
  • Моделі мають високий ступінь захисту і можуть працювати в різних умовах експлуатації і різному температурному режимі.
  • Професійна консультація кваліфікованих менеджерів нашої компанії за будь-яку вподобану модель, яка влаштовує покупця за технічними характеристиками і ціною.
  • Зручний пошук необхідного товару: все вироблене нами електронне обладнання розбите на категорії та підкатегорії, Ви легко зможете знайти цікавий для Вас прилад.
  • Ми постійно покращуємо якість продукції відповідно до інноваційними технологіями.
  • Гарантійне обслуговування протягом терміну гарантії на товар.
  • Швидка доставка покупки по Україні і всіх регіонах.

Меню

Налаштування

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберегти вибрані товари.

Увійти

Створіть безкоштовний акаунт для використання списків бажань.

Увійти